SVATEBNÍ LÍČENÍ, SVATEBNÍ BEAUTY SERVIS

Hledáte vizážistku, která se o Vás postará ve Váš velký den? Právě jste ji našla.

ZKOUŠKA LÍČENÍ

Zkoušku svatebního make-upu doporučuji udělat dva měsíce před termínem. Je to proto, abychom měly dostatek času na přípravu pleti (viz. Péče o pleť) a případné dolaďování Vaší vizáže.

Ideální doba na zkoušku je ráno/dopoledne. Výsledné líčení tak krásně uvidíte na přirozeném denním světle a navíc jej můžete po zbytek dne testovat.

Vaše zpětná vazba je pro mne důležitá, stejně jako to, abyste se v daném líčení cítila dobře. Nebojte se mi proto říct, když si něčím nebudete jistá, nebo se Vám něco nebude líbit. V případě potřeby můžeme zkoušku zopakovat a make-up doladit tak, abyste s výsledkem byla spokojená.

Moje rada: Nikdy byste se neměla nutit do určitého typu líčení jen proto, že „je to teď trend“, „je to přece jednou za život“ nebo „to musí vyniknout na fotkách“. Je to Váš den, a proto byste se měla cítit krásná, ale zároveň sama sebou. Jednoduše řečeno, neměla byste vypadat jako někdo úplně cizí.

PÉČE O PLEŤ A JEJÍ PŘÍPRAVA

Důležitým předpokladem pro krásné a přirozeně vypadající líčení je pěstěná pleť. Řekněme si to upřímně, make-up vše nezakryje. Zkouška svatebního líčení dva měsíce před svatbou nám dává časový prostor na to, abychom se zaměřily na vhodnou domácí péči. Jako kosmetička Vám pomohu pleť správně připravit na Váš velký den.

Máte problematickou pleť nebo nevíte, jak o ni pečovat? Ráda Vám udělám diagnostiku pleti a doporučím vhodné ošetření a produkty.

ÚČES

Ptáte se, kdo se postará o Vaše vlasy? Mám to štěstí, že mohu pracovat hned se třemi skvělými kadeřníky – Marií Dorotíkovou, Adélou Halamíčkovou a Ondřejem Kabrnou, kteří se Vám rádi postarají o Váš účes.

Díky naší spolupráci pro nás tedy není problém nalíčit a učesat také další svatebčanky – maminky, sestry, družičky, kamarádky… Dohromady prostě tvoříme skvělý tým!

SVATEBNÍ RÁNO A DOPOLEDNE

Jak konkrétně budou Vaše přípravy probíhat probereme při zkoušce líčení. Z vlastní zkušenosti vím, jak důležitou roli hrají lidé, kteří Vás obklopují během svatebního rána a dopoledne. Proto jsem zde pro Vás, ne jen jako vizážistka, ale také jako Vaše opora a kamarádka. Snažím se, abyste se cítila příjemně, byla uvolněná a užívala si to. Potřebujete ruce navíc při oblékání svatebních šatů? I s tím Vám ráda pomohu.

Malá rada: Pokud jste člověk, který lehce podléhá stresu, nebo se necítíte dobře v obklopení většího počtu lidí, mějte při sobě jen ty nejdůležitější osoby a nebojte se ozvat, když se Vám něco nebude líbit. Je to Váš den.

PLESOVÉ LÍČENÍ A LÍČENÍ PRO ZVLÁŠTNÍ PŘÍLEŽITOST

Ať už Vás čeká důležitá událost nebo se chystáte na ples, ráda se postarám o Vaše líčení. Slavnostní účes Vám může vytvořit jeden z mých skvělých kolegů kadeřníků.

FOTOMAKE-UP

Portréty, rodinné focení, budoir… Ráda pro Vás vytvořím jakékoliv líčení tak, abyste na fotkách vypadala krásně a měla hezkou památku.

BEAUTY PROMĚNA

Toužili jste někdy zažít opravdovou proměnu? Užít si několik hodin hýčkání a profesionální péče? Nebo jen hledáte jedinečný zážitek pro jedinečnou ženu?

Spolu s mými kolegy kadeřníky Marií, Adélou a Ondřejem připravíme dokonalý zážitek.

Naše Beauty proměna zahrnuje: ultra-jemné čištění pleti Osmoclean, stříhání/barvení a styling vlasů, profesionální líčení, drobné občerstvení po celou dobu a navrch ještě malé překvapení.