OŠETŘENÍ DISCOVERY

Objevte účinky Institut Esthederm prostřednictvím jedinečného čistícího ošetření pleti, které respektuje přirozený ekosystém pokožky, tzv. mikrobiom, a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti.

Nečistoty a odumřelé kožní buňky zatěžují pokožku, zmatňují pleť a zabraňují účinnému pronikání aktivních látek. Ošetření Discovery pleť důkladně, ale šetrně čistí, pracuje v harmonii s ekosystémem pokožky a udržuje v rovnováze kožní mikrobiom, který je součástí přirozeného ochranného štítu pleti. Pokožka je okysličená, energizovaná, čistá a jasná.

PRO KOHO: Pro všechny typy pleti včetně přecitlivělé, ženy i muže, a jako příprava pleti před slavnostním líčením.

1 HOD 750 Kč  |  ÚPRAVA OBOČÍ JAKO DÁREK

OŠETŘENÍ OXY

Ošetření, které Vám umožní relaxovat, navrátit harmonii pleti a udržovat jí déle mladou. Pokožka je opět dlouhodobě zdravá, čistá a krásná.

Zacílená ošetření kompenzují dysfunkce pleti, s intenzivním, rychlým a dlouhotrvajícím efektem po dermo-estetických procedurách.
Relaxační masáž obličeje, krku, dekoltu, rukou a nohou uvolní Vaše tělo i mysl.

OŠETŘENÍ OXY’HYDRA
Do pokožky doplní vodu, která je zdrojem jejího mládí.

KDY: Při prvních příznacích dehydratace, nepohodlí a pnutí. Preventivní ošetření pro případy, kdy podmínky prostředí mohou způsobit nerovnováhu pleti (změna ročních období, cestování letadlem a v klimatizovaných prostorách, dovolená u moře apod.).

Oxyterapie pleť okysličuje a dodává jí zdravý vzhled. Tři typy molekul kyseliny hyaluronové v masce, séru a krému zajišťují dlouhodobou hydrataci a tvorbu přirozené kyseliny hyaluronové v dermis.

OŠETŘENÍ OXY’PURITY
Čistí pokožku a obnovuje její rovnováhu.

KDY: Pokožka trpí akné, záněty, černými tečkami a nadměrnou tvorbou mazotoku.

Oxyterapie pleť okysličuje a dodává jí zdravý vzhled. Sérum, maska a krém s extraktem z organického propolis redukují nedokonalosti pleti, nadměrný mazotok, léčí akné a záněty a redukují známky stárnutí. Kaolin v čistící masce navíc zklidňuje, čistí, zmatňuje pleť a stahuje póry.

OŠETŘENÍ OXY’NERGY
Ošetření pro unavenou, matnou pleť bez energie. Vhodné při rekonvalescenci anebo po dietách.

KDY: Pokožka ztrácí vitalitu, rysy kůže se jeví jako výrazné, pleť se stává matnou a potřebuje dodat energii.

Oxyterapie pleť okysličuje a dodává jí zdravý vzhled. Extrakt ze sladkovodní řasy spiruliny v séru a krému posiluje antioxidační účinek a vytváří efekt mezoterapie. Cryo Modeling maska hydratuje, zklidňuje a podporuje intenzivní vstřebávání aktivních látek.

2 HOD  |  1 750 Kč  |  ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ, BARVENÍ ŘAS A EPILACE HORNÍHO RTU JAKO DÁREK

OŠETŘENÍ MULTIPEEL

Personalizované regenerační peelingové ošetření zaměřené na vrásky, pigmentové skvrny, méně jasu, nedokonalosti pleti s vysokou tolerancí pokožky a s trvalým výsledkem na pleti.

Změny na pokožce jsou závislé na ročním období, prostředí, ve kterém žijeme, a na momentálním stavu našeho organizmu. Každá část našeho obličeje potřebuje jinou péči: vrásky, zanícení nebo tmavé skvrny se často vyskytují současně a je vhodné je řešit všechny najednou. Vysoce regenerační účinek.

KDY: Pokožka vyžadující intenzivní obnovu anebo řešit více dysfunkcí současně.

Tři typy kyseliny hyaluronové zajišťují dlouhodobý hydratační účinek s tvorbou přirozené kyseliny hyaluronové v dermis. Propolis má protizánětlivý a antioxidační účinek. Kyselina askorbová rozjasňuje pleť a zbavuje ji pigmentace. Peptidový gel regeneruje a vyhlazuje pleť a spolu s aktivačním tonikem vytváří slupovací peel off masku, která omlazuje pleť a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Masáží hlavy, horní části zad, rukou a nohou zajistíme uvolnění.

2 HOD  |  2 250 Kč  |  ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ, BARVENÍ ŘAS A EPILACE HORNÍHO RTU JAKO DÁREK

OŠETŘENÍ OČNÍCH KONTUR

Ošetření očí, které hydratuje, obnovuje a omlazuje oční okolí.

Pokožka kolem očí je vyhlazená a vyplněná, tmavé kruhy pod očima jsou odstraněné pomocí drenážních technik.

KDY: Otoky a tmavé kruhy, hluboké vrásky.

Lymfatická masáž rozjasňuje pokožku, odstraňuje toxiny z očního okolí, otoky a tmavé kruhy. Repair technologie a kyselina hyaluronová vyhlazují a odstraňují vrásky.

30 MIN  |  900 Kč 

BROW LIFTING & BOTOX

Brow lifting, nebo-li laminace obočí.

Proces, při kterém se chloupky obočí narovnají, zafixují do požadovaného tvaru pomocí speciálních produktů a nabarví. Následně se aplikuje speciální kúra, která chloupky hloubkově zhydratuje, zregeneruje a vyživí. Chloupky jsou posílené, obočí působí plnějším dojmem.

Služba zahrnuje vytvarování obočí laminací, barvení, formování pinzetou/voskem a posilující kúru.

1 HOD  |  900 Kč 

PRODEJ PRODUKTŮ INSTITUT ESTHEDERM

Pro obnovu přirozených procesů v pokožce je nejúčinnější kombinace pravidelného ošetření v kosmetickém salonu a vhodné domácí péče. Na základě diagnostiky vybereme produkty pro Vaší domácí péči o pleť na míru, které můžete zakoupit u mne v salonu.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Hledáte vhodný dárek pro někoho blízkého? Darujte mu čas pro sebe plný rozmazlování a luxusní péče s produkty Institut Esthederm.