OŠETŘENÍ RUKOU

Profesionální omlazující ošetření rukou, pro intenzivní relaxaci, komfort a zlepšení vzhledu rukou.

Pokožka našich rukou je pravidelně vystavována vnitřním i vnějším vlivům, které způsobují stárnutí pokožky. Slunce, znečištění, časté mytí rukou – pokožka na rukou stárne rychleji, tvoří se i pigmentové skvrny. Dlaně a prsty ztrácejí svou opěrnou tkáň, pokožka se ztenčuje.

KDY: Ztráta hustoty pokožky, pigmentové skvrny a potřeba regenerace.

Tělový peeling s celulární vodou, s jojobovými peelingovými kuličkami, odstraňuje odumřelé kožní buňky a hydratuje pokožku.Tři typy molekul kyseliny hyaluronové v masce zajišťují dlouhodobý hydratační účinek s tvorbou přirozené kyseliny hyaluronové v dermis. Relaxační masáž s omlazujícím krémem na ruce, který vyživuje, odstraňuje pigmentaci a zpevňuje pokožku.

30 MIN  |  750 Kč

TĚLOVÉ OŠETŘENÍ

Jedinečná tělová ošetření pro pružnou, pevnou a zářivou pokožku a uvolněnou mysl.

BODY ESSENTIAL
Jemné exfoliační ošetření těla, které spojuje peeling a wellness. Výsledkem je jemnější, vláčnější a hladší pokožka.

Rohovitá vrstva kůže chrání tělo před vnějším prostředím. Je tvořena mrtvými buňkami korneocyty, které jsou přirozeně eliminované. Jsou však určitá období, např. konec léta, kdy je kůže zhrublá a dochází k nárůstu korneocytů. Pokožka je méně jemná, méně hladká a matná. Tato abnormálně silná vrstva odumřelých kožních buněk brání aktivním složkám proniknout do pokožky.

KDY: Podpora mikrocirkulace, odstraňení nečistot, toxinů a odumřelých kožních buněk. Jako příprava na opalování před dovolenou.

Jemný peelingový gel se mění na exfoliační olej. Rostlinné peelingové mikročástice, kuličky z jojoby, glyceriny a kyselina citrónová zjemňují, vyhlazují a zkrášlují pokožku. Tělový olej ji vyživuje a revitalizuje.

45 MIN  |  850 Kč 

BODY SVELT
Komplexní manuální zeštíhlující ošetření těla. Celulitida, „pomerančová kůže“, na povrchu pokožky postihuje až 90 % žen.

Celulitida se vyskytuje na hýždích, stehnech, břiše a pažích. Příčiny celulitidy mohou být: životní styl (nerovnováha mezi nutričním příjmem a výdejem energie) nebo životní etapa (těhotenství, menopauza apod.).

KDY: Jako kúra několika ošetření pro zeštíhlení a eliminaci celulitidy. Cílená péče o tělo doplňující pravidelné cvičení a pohybové aktivity.

Jemný peelingový gel se mění na exfoliační olej. Rostlinné peelingové mikročástice, kuličky z jojoby, glyceriny a kyselina citrónová zjemňují, vyhlazují a zkrášlují pokožku. Morpho Fitness Serum optimalizuje přeměnu mastných kyselin na energii drenážními pohyby a masáží podkožního vaziva. Absolute Firming Contouring Mask – komplexní zeštíhlující a zpevňující ošetřující kúra intenzivně působí v místě zábalu. Glauscine sérum podporuje drenáž a detoxikaci. Glauscine krém je vhodný na tukovou celulitidu.

1,5 HOD  |  1 650 Kč 

BODY RESOURCE
Tělové ošetření navracející energickou rovnováhu.

Ošetření obnovuje rovnováhu energie, díky jemným a relaxačním pohybům. Tlaková masáž je aplikovaná na specifické oblasti pro vytvoření nezaměnitelného wellness zážitku a zářivé pokožky.

KDY: Při změně ročních období, při pocitu únavy a stresu.

Jemný peelingový gel se mění na exfoliační olej. Rostlinné peelingové mikročástice, kuličky z jojoby, glyceriny a kyselina citrónová zjemňují, vyhlazují a zkrášlují pokožku.
Tělový olej ji vyživuje a revitalizuje.

1,5 HOD  |  1 650 Kč 

PRODEJ PRODUKTŮ INSTITUT ESTHEDERM

Pro obnovu přirozených procesů v pokožce je nejúčinnější kombinace pravidelného ošetření v kosmetickém salonu a vhodné domácí péče. Na základě diagnostiky vybereme produkty pro Vaší domácí péči o tělo na míru, které můžete zakoupit u mne v salonu.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Hledáte vhodný dárek pro někoho blízkého? Darujte mu čas pro sebe plný rozmazlování a luxusní péče s produkty Institut Esthederm.