Vnější prostředí, náš životní styl, ale i to, jak se cítíme, velmi ovlivňuje stav naší pleti. Proto je více než 35 let úlohou péče Institut Esthederm pleť převychovat a nastartovat její fungování zevnitř tak, aby fungovala správně, stárla krásně a přiměřeně věku.

Všechny produkty a odborná ošetření respektují křehkost pokožky a poskytují jí cílenou péči, díky které je krásnější, zářivější a odolnější vůči vnějšímu prostředí i času.

Ve světě, který je neustále v pohybu a kde se vše zrychluje, Vám péče Institut Esthederm umožní na chvíli zpomalit a vrátit se k tomu podstatnému – k sobě samotné.

Objevte celou paletu vjemů, účinné postupy a sílu jemného dotyku. Po ošetření se budete cítit krásná, uvolněná, rozjasněná i plná síly. A Vaše pleť bude zářit spokojeností a sebedůvěrou.

PŘED OŠETŘENÍM

Váš životní styl, Vaše potřeby i Vaše očekávání jsou jedinečná. Proto si na úvod krátce popovídáme, provedu odbornou diagnostiku Vaší pleti a navrhnu vhodná řešení pro její aktuální stav.

Srozumitelně Vám vysvětlím jednotlivé kroky ošetření a jeho přínosy.

BĚHEM OŠETŘENÍ

Uvolněte se a nechte každodenní realitu stranou. Vaše tělo je v ideální odpočinkové pozici a relaxační techniky Vás připraví, abyste si ošetření maximálně užila.

1. FÁZE: Příprava pokožky na ošetření

Vše začíná účinným, jemným hloubkovým čištěním, které odhalí přirozený stav Vaší pleti.

Tato fáze je pro nás nevyhnutelná, protože nám umožňuje stanovit přesnou odbornou diagnostiku pomocí detailní prohlídky zrakem i hmatem.

2. FÁZE: Dodání energie, relaxace

Pomocí akupresurních technik a buněčné vody se uvolní Vaše svaly i mysl a obnoví se rovnováha Vašich energetických toků.

3. FÁZE: Hloubkové ošetření

Speciálními technikami a produkty zvolenými na míru podle stavu a potřeb Vaší pleti Vás zručně dovedeme k samé podstatě umění zkrášlujících procedur.

PO OŠETŘENÍ

Ošetření je zakončeno speciálním produktem City Protect, který Vaší pokožku ochrání před nepříznivými vlivy městského prostředí i slunečního záření.